Meie tänaseks saatekülaliseks on näitleja, koolitaja, laulusõnade ja raamatute autor, kalastaja, mootorrattur, ema, abikaasa, sõber, eestlane. Ta püüab iseendast ja elust aru saada ja selle tõttu õppinud psühholoogiat ja kuulanud neid, kes tema arvates näevad suuremat pilti ning on millestki aru osaanud. Ta liigub kogu aeg edasi ja ütleb, et tal on huvitav selles maailmas olemas olla, niisiis on tema teekond koolituste juurde on olnud sujuv ning loomulik. Õppides ja ennast täiendades on palutud, et ta oma teadmisi ning taipamisi ka teistega jagaks. Nii olen aastate jooksul olnud abiks erinevatele koolitusfirmadele nende programmide kujunemisel. Näitlejaõppest saadud teadmised, ning magistrikursusel omandatud lavakõne ning hääletervishoiu suund on olnud abiks paljude esinejate, firmajuhtide ning pedagoogide toetamisel. Maailmas valitsev tasakaalutu aeg on aga kandnud mind kõnelema enesearengu ning motivatsiooni teemadel. Tema huvi inimeste, iseenda ja maailma vastu on saatnud teda lapsest saadik. Sellest huvist tõugatuna on ta õppinud psühholoogiat, teatriõpet ja täiendanud end lugematutel kursustel. Suurimaks väärtuseks peab ta iseenda keerulisi kogemusi ja nendest õppimist, seoste nägemist ning tasakaalu leidmist.

Selle päeva salvestustel oleme kahjuks kohati mikrofonidest veidi liiga kaugele läinud ja selle tõttu on helikvaliteet veidi halvem. Taaskord õppimise koht ja edaspidi oskame ka sellele rohkem tähelepanu pöörata.

Mõnusat kuulamist!

Inga tegemistel saab silma peal hoida siit

 

Antud Podcast on ellu kutsutud selleks, et aidata Teil, head kuulajad, oma elu rasketel hetkedel näha asju, mis muidu probleemide kuhja alla ära tahavad kaduda. Kuid on meie üldise heaolu ja vaimse tervise seisukohast üliolulised märgata. Loodame kogu südamest, et meie episoodid annavad vähemalt osadele teist perspektiivi. Ning aitavad näha valgust tunneli lõpus just siis, kui tundub, et midagi ilusat Teie elus enam ei olegi. Selleks, et näha argipäeva mitmekülgsust, kutsume oma saatesse tänulikkusest rääkima erinevate valdkondade inimesi. Täpsemalt saate lugeda siit.

Categories: Episoodid

0 Comments

Lisa kommentaar

Avatar placeholder

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga