Meie tänaseks saatekülaliseks on näitleja, psühholoog, ema ja Naine suure algustähega. Rita Rätsepp võib küll vahel oma otsekohesusega mõnele inimesele varba peale astuda, kuid sellest hoolimata õhkub temast soojust ja heatahtlikkust. Tema optimism ja rõõmsameelsus on väga nakkavad ja oleme kindlad, et Tal on nii oma elukogemuse kui ka ameti tõttu meile nii mõndagi õpetada.

Inga ja Rita episoodid said salvestatud samal päeval ja nagu juba Inga episoodi avaldamisel sai mainitud, siis selle päeva salvestustel oleme kahjuks kohati mikrofonidest veidi liiga kaugele läinud ja selle tõttu on helikvaliteet veidi halvem. Taaskord õppimise koht ja edaspidi oskame ka sellele rohkem tähelepanu pöörata.

Samas need teadmised, mida Rita jagab, on midagi sellist, mida lihtsalt peab kuulma.

Ritaga saab vajadusel kohtuda siin

 

Rita Rätsepp (Kalev Lilleorg)

Rita Rätsepp (Kalev Lilleorg)

 

 

 

 

 

 

 

Antud Podcast on ellu kutsutud selleks, et aidata Teil, head kuulajad, oma elu rasketel hetkedel näha asju, mis muidu probleemide kuhja alla ära tahavad kaduda. Kuid on meie üldise heaolu ja vaimse tervise seisukohast üliolulised märgata. Loodame kogu südamest, et meie episoodid annavad vähemalt osadele teist perspektiivi. Ning aitavad näha valgust tunneli lõpus just siis, kui tundub, et midagi ilusat Teie elus enam ei olegi. Selleks, et näha argipäeva mitmekülgsust, kutsume oma saatesse tänulikkusest rääkima erinevate valdkondade inimesi. Täpsemalt saate lugeda siit.

Categories: Episoodid

0 Comments

Lisa kommentaar

Avatar placeholder

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga